Yüzme Dersi Yüzerek Hem Eğlenin, Hem De İstediğiniz Vücuda Kavuşun

Hijyen ve Hassasiyet Arayanlar İçin En İddialı Yüzme Havuzu Hizmetinizde!

Yüzmek, insan sağlığına olan faydalarının yanında, formda bir vücuda ulaşmanın da en kestirme yoludur. Omuz, göğüs, sırt, kalça ve bacak bölgelerindeki pek çok kas grubunu çalıştırması bakımından, diri bir vücut isteyenlerin sıklıkla tercih ettiği yüzme sporu, günün stresini atmak isteyenler için de güzel bir seçenektir. Genellikle yaz aktivitesi olarak görülse de; sayıları gün geçtikçe artan kapalı yüzme havuzları sayesinde dört mevsim yapılabilen sporlardan biri halini almaya başladı. Yediden yetmişe herkesi bir araya getiren yüzme, aile ve arkadaş aktivitesi olarak da karşımıza çıkmaktadır. Başakşehir, Bahçeşehir, Halkalı ve çevresinde yaşayan siz değerli konuklarımızı, içinizin rahat edeceği; güvenli ve temiz havuzumuzda ağırlamaktan büyük keyif alacağız. Deneyimli eğitmenlerimizin yardımıyla eğlenerek, zihin yorgunluğunuzu ve fazla kilolarınızı bir kenara bırakmaya hazır mısınız?

Yüzme Sayesinde Tüm Sıkıntılarınızı Suya Bırakın!

Hijyenik Ve Tam Güvenlikli Bir Yüzme Havuzu

Hem eğlenip, hem de istediğiniz vücuda kavuşmak istemez misiniz? Yüzme, bu konuda size yardımcı olabilecek sporların başında geliyor. Neredeyse tüm kas gruplarını çalıştırmasının yanı sıra; aklınızdaki bulanıklığı gideren, olumlu düşünceleri gün yüzüne çıkaran; zihin dostu bir aktivitedir. İster tek başınıza, ister aileniz ve dostlarınızla birlikte eğlenceli vakit geçirebileceğiniz bu sporu, gözünüz kapalı girebileceğiniz güvenilir havuzlarda deneyimlemek için bizi tercih edin!

Yüzme Bilmeyenler! Üzülmeyin!

Yüzmenin faydalarından herkesin yararlanması, sağlıklı bir yaşam sürmesi bizim en büyük arzumuzdur. Eğer yüzme bilmiyorsanız, sudan korkuyorsanız ya da bu konuda geliştirmeniz gereken bir şeyler olduğuna inanıyorsanız, hiç endişelenmeyin! Deneyimli ve işine aşık eğitmenlerimizin vereceği yüzme kursu sayesinde, çok kısa bir sürede; suyla barışık, hatta suya aşık kişiler haline dönüşeceksiniz. Tek yapmanız gereken bizimle irtibata geçmek, gerisini hep birlikte başaracağız!

Yüzme, Ciddiye Alınması Gereken Bir İştir!

Yüzme, insanın doğaya karşı olan mücadelesinin en temel örneklerinden bir tanesidir. Aynı zamanda en büyük tutkulardan biri sayılabilecek olan bu sporun keyifle icra edilebilmesi bizler için son derece önemlidir. Personellerimizin eğitim sırasında en ufak ayrıntılara dahi dikkat etmesinin yanı sıra, havuzun ve tesislerin temizliği de oldukça ciddiye alınan konulardan bir tanesidir. Tesislerimizi gün içine periyodik olarak temizleyerek, sağlık açısından meydana gelebilecek kötü senaryoların önüne geçmek için elimizden geleni yapmaktayız. Sporun temiz bir ortamda yapılması gerekliliğinin farkında olan bizler, sizin için en iyi koşulları sağlamayı kendimize misyon edinmiş bulunmaktayız.

Yüzme Kursu Ve Havuz Fiyatları Her Bütçeye Uygun Mudur?

Enerji Spor Kulübü olarak, tecrübeli ve işine tutkuyla bağlı personellerimizle, Başakşehir ve çevresindeki siz değerli üyelerimizin en kaliteli hizmeti, en uygun fiyata alması için elimizden geleni yapmaktayız. yüzme havuzu fiyatları tablomuzda, tek kişi veya grup halinde olduğu gibi kullanım amacına bağlı olarak da farklı ücretlendirme yöntemi izlemekteyiz. Güncel fiyat tablomuzu ve mevcut kampanyalarımızı öğrenmek, Ücretsiz Vücut Yağ Analizi ile ilgili bilgi almak için sitemizde bulunan iletişim formunu doldurabilir, bizi ziyaret edebilir veya bizleri 0212 706 11 49 numaralı telefondan arayabilirsiniz. Formu doldurduğunuz takdirde en kısa sürede yetkili personelimiz sizlere ulaşıp, merak ettiğiniz her konuda sizleri detaylı bir şekilde bilgilendirecektir.

Bizleri Deneyimleyenlerin Hakkımızda Yaptığı Yüzme Havuzu Yorumları Hakkımızda Yapılan Yorumlar, Kalitemiz Adına Oldukça Önemlidir.

Birebir kişisel ders alınacak ise alanında en iyi eğitmenlerden bir tanesi diyebilirim .İşine saygılı öğrencisine emek veren bir hocadır. Daha önceden 2 tur kulaş zor atarken, şimdi yarım saat durmaksızın yüzebiliyorum. Bu gidişle olimpiyatlara katılırım ben. :p

Burcu K. Yüzme Kursu

Hem kick boks, hem fitness, hem de yüzme derken ben baya gaza geldim diyebilirim. Abdullah Hoca her koldan saldırttı beni. Annem şoklar içerisinde spor aşkımı izliyor. Aynı enerji tavanlara kadar temizlik yapıcam çünkü. Bu durumdan en çok annem mutlu, hocan saolsun diyo. 

Aslı D. Yüzme

Yaptığı her işinde adam mükemmel.  Stresimi sudan mı çıkarayım yüzeyim, kum torbasını mı pataklayayım derdine düşürdü. İnsan spor yaptıkça mutsuzluğunu da azaltmanın bir yolunu buluyor tabi. Hayatın bütün yormalarına rağmen,  en tatlı yorgunluk da kendini sağlıklı hissettiğin anlar olsa gerek.

Eyüb E. Yüzme Havuzu

Hemen Bize Ulaşın! İndirimli Yüzme Havuzu Kampanyalarımızdan Yararlanın! Yüzme havuzu fiyatlarımıza dair son bilgileri alın, güncel kampanyalarımızdan yararlanın.

Yüzme Havuzu Kalite Belgelerimiz, Sertifika Ve Ödüllerimiz Yüzme Havuzumuza Dair Kalite Ve Temizlik Yönetmelikleri Uyarınca Aldığımız Belgeler

Yüzme Havuzu Keyfini Ücretsiz Deneyin, Farkımızı Yakından Hissedin! Gelin! Yüzme Havuzumuzun Keyfini Ücretsiz Deneyin! Aklınızda Soru İşareti Kalmasın!