Personal Trainer Kişiye Özel Antrenman Programları ile Hızlıca Forma Girin

Spor, sağlıklı yaşamın temel elementlerinden birisidir. Nasıl ki beslenme yaşam kalitesini doğrudan etkileyen bir unsursa, egzersizi yaşama dahil etmek de aynı oranda önemli etkiye sahiptir. Hayat standardınızı doğru şekilde yükseltmeniz için sizlere uygun ders seçenekleri ile özel hazırlanmış antrenman programları sunuyoruz. Programlara katılım için belirli bir spor geçmişiniz olması gerekmediği gibi, doğru rehberlikle beraber antrenman seviyenizi arttırabilir ve kondisyonunuzu sağlıklı bir şekilde geliştirebilirsiniz. Spor salonlarımız İstanbul’un gözde bölgelerinden olan Başakşehir, Bahçeşehir ve Halkalı semtlerine oldukça yakın. Alanında uzman personal trainerlar ile farklı spor kategorilerinde hizmet veren salonumuzda, başta fitness olmak üzere pilates ve kick boks dersleri de veriyoruz. Dilerseniz grup dersleri de ayarlayabiliyor, kurumsal veya sosyal çevreniz ile birlikte katılabileceğiniz programlar oluşturuyoruz.

fitness eğitimi 3

Ücretsiz Postür Analizi Sonrasında Eğitim Almaya Karar Verin Personal Trainer ile Daha Hızlı Forma Girmenizi Sağlıyoruz

Her kişinin metabolizması, antrenman şekli ve derecesi farklıdır. Dolayısıyla fitness serüveninde sağlam ve seri bir gelişme göstermek için kişiye özel spor eğitmeni son derece önemlidir. Alanlarında uzman spor eğitmenlerimiz sizlerle bire bir ilgilenir ve gelişiminizi yakından takip ederler. Motivasyon ve süreklilik açısından bireysel çalışmaya göre daha fazla verim alabilirsiniz. Fitness salonumuzda bulunan özel eğitmenlerimiz ile sizlere dilediğiniz sağlık, yaşam ve fit bir vücuda doğrudan ulaşabilme imkanı sunuyoruz.

halat idmanı

Üye Memnuniyetini En Üst Sırada Tutuyoruz

Açılışımızdan bu yana büyüyen fitness ailesi olarak önceliğimiz siz değerli sporseverlere yüksek seviyede bir hizmet ve memnuniyet dolu bir deneyim sunmaktır. Akademik eğitimli kadromuz ve gelişmiş spor bilincimizle birlikte sporu yaşamınızın bir parçası haline getirmenize destek oluyoruz. %100 üye memnuniyeti politikamız ile sizlerin tüm fitness hedeflerinizde yanınızda olacağımızın garantisini veriyoruz.

Başakşehir Butik Spor Salonumuz ve Eğitmenlerimiz ile Yanınızdayız

Fitness, pilates ve kick boks gibi günümüzde en çok tercih edilen sporları Başakşehir’de sizler için bir araya getirdik. Özel antrenman programları ve personal trainerlar ile geliştirdiğimiz derslerimizde, hedefimiz arzuladığınız form ve sağlığa doğrudan ulaşmanızdır. Modern ekipmanlar ile donatılmış ferah salonlarımızın periyodik hijyen bakımlarını da düzenli olarak sağlıyor, sizlere daha üstün bir hizmet verebilmek adına çalışıyoruz. Bununla birlikte profesyonel eğitmenlerimiz, fitness yolculuğunuzun başlangıcından sonuna dek siz değerli müşterilerimizle yakından ilgilenip gelişmelerinizi takip ediyorlar. Spora karşı ön yargıları kırmak, iyi bir başlangıç yapmak veya kondisyon derecenizi doğru ve sağlam bir şekilde arttırmak için kişiye özel antrenör ile çalışmanız önemlidir.

Bizi Personal Trainer Hizmeti Alan Üyelerimizden Dinleyin Üyelerimizin Hakkımızdaki Personal Trainer Yorumları Verdiğimiz Eğitimin Kalitesinin İspatıdır

The minute l walked in to the gym l looked at the P.Ts personal trainers because lm not a self motivating person, but l have a sharp eye for whats good & bad!  In 2016 & 2017 the minute l came across my trainer Mr Abdullah Kocabadak, l knew he was the right trainer for me because he listened to what l had to say!  He designed my workout programme accordingly to my needs, but not only did he train me he also helped me to change my eating habits! He stays on your back (BE PREPARED TO WORK HARD Get fit FOR YOUR HEALTH!)he never gives up on you! even if you do! My trainer is the best l strongly advise that if you want to really learn to not only to get fit, but become healthy then follow the best trainer @abdullahkocabadak

Adige L. Personal Trainer

Evden işe, işten eve git gel insan hayatında biraz da spor istiyor biliyorsunuz ki. Ben de işte tam olarak böyle düşündüğüm zamanlardan birinde, hop içeri daldığım gibi Abdullah Hoca ile tanıştım. Biraz kendime zaman ayırayım, sadece salonda değil, dışarda kendi başıma da birşeyler yapayım, koşuya çıkayım istiyorum ama çıkamıyorum dedim. Abdullah Hoca işinde mükkemmel bir insan olduğu için, hemen bana bir program hazırladı ve bir süre tatlı tatlı konuştuk. Adamın sadece eğitmenliği değil, sohbeti de çok etkili. Ondaki azim ve kararlılıkla, tabi programınızı da aksatmazsanız, güne daha keyifli uyanır hale geleceğinizden emin olabilirsiniz!

Eyüb E. Personal Trainer

Artık her kış sonu “bikini giyme sezonu geliyoooor” stresi ile bahardan keyif alır hale gelmez olmak canımı sıkmaya başlamıştı.Diyet yapmak, istediğini yiyememek.. tatlılar rüyalarıma giriyor yahu benim. Bu ızdırabına artık bir son verip, hayatımı düzene sokmaya karar verdim. Arkadaşlarımın tavsiyesiyle kick boksa başlamayı seçtim. Bakkala bile yürümek benim için işkenceyken artık hayatım gerçekten çok farklılaştı. Spor yapmak  benim için hiç bu kadar keyifli olmamıştı, teşekkürler Abdullah Hoca! Hem kendimi sağlıklı ve daha da güzel hissediyorum 🙂 . Hem de önümüze gelene 1000 tekme mantığıyla artık kendimi daha güvende hissediyorum.

Aslı D. Kick Boks Dersi

Personal Trainer Uzmanlarımız İle Fitness Alanında Sürekli Kendimizi Geliştiriyoruz Fitness Alanındaki Eğitim Ve Başarılarımız

İstanbul’un önde gelen semtlerinde bulunan butik fitness salonlarımızda özellikle personal trainer alanında kendini kanıtlamış ve geliştirmeye devam eden eğitmenlerimiz ile birlikte hizmet vermekteyiz. Devamlı büyüyen beslenme ve fitness dünyasında yeni gelişmeleri ve teknikleri yakından takip ediyoruz. Hazırladığımız programları güncel tutuyor, siz değerli müşterilerimize daha iyi bir hizmet sunabilmek için çeşitli çalışmalar yürütüyoruz. Hem bireysel hem de grup dersleri için özenle hazırlanmış antrenman programlarıyla beraber kişiye özel eğitmenlerle desteklenen dersleri de tercih edebilirsiniz. Fitness serüveninizde arzuladığınız hedefe ulaşmak, doğru çizilen bir yol ve rehberlik ile sandığınızdan daha kolaydır. Uygun personal trainer fiyatları ile farklı ders seçeneklerini hedefinize doğruca ulaşmanıza yardımcı olmak üzere sizlere sunuyoruz.