Hakkımızda Uzun yıllardır uzman fitness eğitmeni kadromuz ile sizlere hizmet veriyoruz.

Başakşehir fitness eğitmeni olarak uzun yıllardır fitness, yüzme ve kick boks dersleri vermekteyiz. Bu hizmetlerin yanı sıra sizlerin daha sağlıklı olmanız, formunuzu korumanız ve zinde kalmanız amacıyla eğitmenlerimiz tarafından size özel ve hedeflerinize uygun olarak programlar düzenliyoruz.

 

Size özel olarak düzenlenen programlar ile spor yapma sürecinizi en verimli biçimde geçirmenizi hedefliyoruz. Bu sayede dilediğiniz vücut seviyesine en kısa zamanda ulaşırken keyifle spor yapmanın, sağlıklı olmanın ve zinde kalmanın tadına varacaksınız! Alanında uzman, deneyimli ve saygın sertifikalara sahip ekibimiz ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. Sizler de bireysel veya grup halinde derslerimizden yararlanmak için hemen bizimle iletişime geçin!

kickboks eğitmeni abdullah kocabadak

Spor yapmak hıc bu kadar keyifli olmamıştı, teşekkürler Abdullah Hoca ! İşine saygılı öğrencisine emek veren bir hocadır. Yeni evime taşındığımda Başakşehir yüzme eğitmenleri arasında en iyisi ile tanışacağımdan haberim yoktu. Sanırım sonunda her seferinde spora aynı şevkle gitmemi sağlayacak spor salonu ve hocayı buldum. Teşekkür ediyorum ve herkese Abdullah Hocamı tavsiye ediyorum.

Aslı D. Yüzme

İşinde mükemmel bir hoca konuşması çok samimi ondan iyisi yok diyebilirim! Uzun araştırmalar sonucunda Abdullah Hoca’ya ulaştım. Ücretsiz vücut yağ analizi sonrasında, doğru bir beslenme programı eşliğinde derslerime başladım.  Derslere başladığım zamanki vücudumla şimdiki arasında dünyalar kadar fark var. Disiplinli çalışarak, sporu hayat tarzım haline getirdim. Artık sabahları daha kolay uyanıyorum.

Eyüb D. Personal Trainer

The minute l walked in to the gym l looked at the P.Ts personal trainers because lm not a self motivating person, but l have a sharp eye for whats good & bad!  In 2016 & 2017 the minute l came across my trainer Mr Abdullah Kocabadak, l knew he was the right trainer for me because he listened to what l had to say!  He designed my workout programme accordingly to my needs, but not only did he train me he also helped me to change my eating habits! He stays on your back, he never gives up on you! even if you do! My trainer is the best l strongly advise that if you want to really learn to not only to get fit, but become healthy then follow the best trainer @abdullahkocabadak

Adige L. Kick Boks

Ücretsiz Vücut Yağ Analizi için Bize Ulaşın Size özel fırsatlarımızdan yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Size özel olarak verdiğimiz hizmetlerden yararlanmak, kendinizi spor yaparak fiziksel ve bedensel olarak rahatlatmak için aşağıdaki formu doldurup bize ulaşabilirsiniz.

Başakşehir Fitness Ekibi

personal trainer abdullah kocabadak

Abdullah Kocabadak

Fitness Eğitmeni
0212 706 11 49
bilgi@fitnessegitmeni.net
barfiks

Alanlarında Uzman Eğitmenlerimiz ile Yanınızdayız

Ekimizde yer alan eğitmenlerimizin her biri kendi alanlarında deneyime sahip, uzman, çeşitli eğitimler ve bunun sonucunda saygın sertifikalar almış kişilerdir. Eğitmenlerimiz ile beraber düzenlediğimiz size özel beslenme programı ile yaptığınız spordan maksimum verim almanızı sağlıyoruz. Bu sebeple ekimizdeki her eğitmenin gerekli sınavlardan geçmesine ve teknoloji ile beraber sürekli kendilerini yenilenmesine önem veriyoruz. Ayrıca bu konuda eğitmenlerimize kendilerini geliştirmeleri için destek veriyoruz. Uygun fitness eğitmeni fiyatları ve uzman eğitmenlerimiz ile size kaliteli bir spor deneyimi sunmaktan keyif alıyoruz. Siz de bizimle birlikte bu deneyimi yaşamak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Salonumuz ve Uzman Eğitmenlerimiz İle Gerçekleştirdiğimiz Dersler

Burada yer alan görseller bizi tercih eden ve aldıkları hizmet karşısında hayallerindeki vücuda ve sağlığa kavuşan kişilerden oluşmaktadır. Öncelikli hedefimiz, bizimle beraber bu yola çıkan sizlerin isteklerinizi ve ihtiyaçlarınızı belirleyip size en uygun olacak biçimde bir program hazırlayarak, bu programın en verimli biçimde gerçekleşmesini sağlamaktır. Bu konuda ekibimizde yer alan uzman eğitmenlerimiz size yol gösterirken aynı zamanda motivasyonunuzun düşmemesini için gerekli tüm desteği sağlıyorlar. Sizler ile paylaştığımız bu deneyimleri inceleyerek salonumuzda verilen hizmet hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sertifikalarımız ve Ödüllerimizi Sürekli Artırarak Size Daha İyi Hizmetler Sunuyoruz Fitness eğitmeni sertifikalarımıza göz atın