Kick Boks Dersi Kick Boks Kursu ile Güçlenirken Forma Girin

Profesyonel bir ekip ve usta dövüşçüler tarafından verilen kick boks dersleri hangi seviyede olursanız olun, hayatınızı değiştirecek. Öğretimimiz yalnızca kendini savunmak için değil, iç disiplin ve zihinsel odaklanma kabiliyeti de kazandırmaktadır. Kick boks eğitimimizin karakterinize katacağı pozitif meziyetlerle hem vücudunuz hem de aklınız daha çevik ve daha dayanıklı bir hale gelecek. Böylece hem olası bir kriz durumunda kendinizi savunabilecek, hem de gündelik hayatın stresine daha rahat ve profesyonel olarak göğüs gerebileceksiniz. Üstelik bu eğitimleri sertifikalı ve derecelere sahip eğitmenler tarafından alacaksınız. İster grup isterseniz de bireysel olarak alabileceğiniz derslere Başakşehir, Bahçeşehir ve Halkalı bölgelerinden rahatça ulaşabilir, bu eğlenceli eğitime hemen başlayabilirsiniz.

kickboks dersi

Ücretsiz Vücut Yağ Analizi Sonrası Kursa Katılmak İsteyip İstemediğinize Karar Verin Yeni Başlayacaklardan, Profesyonel Dövüşçülere Kadar Herkes İçin Kick Boks Dersi

Kick box dersi almayı istiyorsunuz fakat aklınıza takılan bazı sorular veya çekinceleriniz varsa mutlaka bize yazın. Darbe almaktan çekiniyor veya başlayacak cesareti kendinizde bulamıyor olabilirsiniz. Kimse doğuştan bir kick box ustası değildir. Dilerseniz yalnızca kriz anında kendinizi savunacak kadar dilerseniz de bir yaşam felsefesi gibi benimseyip ustalaşarak, kick box kültürünü hayatınıza entegre edebilirsiniz. Tek yapmanız gereken aklınızdakileri bizimle paylaşmak ve formu doldurmak. Geri kalan her şeyi uzman kick box ekibimizle beraber çözebiliriz.

fitness eğitimi 3

Her Öğrenciyle Özel İletişim ve Rehberlikle Kısa Sürede Öğrenin

Kick box sürekli tekrar, azim ve motivasyonla alakalıdır. Hocalarımız her öğrenciyle birebir ve özel olarak ilgilenmektedir. Gerek kurstaki tavır gerekse teknikleri kavrama açısından sizi gözlemleyen hocanız, tepkilerinize ve karakterinize göre en uygun yöntemleri sizin için geliştirerek size sunacak. Böylece tamamen size özel rehberlikle kick box yolunda ilerlemeye ve gelişmeye başlayacaksınız.

Kick Box Derslerimiz ve Salonumuza Göz Atın

Sertifikalı ve yılların tecrübesiyle pişmiş hocalarımız tarafından sunulan kick boks kursu, profesyonel bir sporcu perspektifiyle size öğretilir. Sizi motive ederiz fakat zorlamayız. Yapabileceğinizden fazlasını talep etmeyiz fakat yapabilecekleriniz için de cesaretlendiririz. Sabır, disiplin ve ölçü iyi bir kick box eğitiminin en önemli unsurlarıdır. Kursumuzun hocaları bu düsturlarla sizi karşılar ve gelişim yolculuğunuzu adım adım yakından izler. Ek olarak özel sağlık durumlarınıza veya kişisel hedeflerinize göre de eğitim sunabilmekteyiz. Örneğin sokak dövüşünde kendinizi savunmak hedefliyorsanız pratiği daha yoğun bir programa sizi dahil edebiliriz. Kısacası kursumuz ne kadar iyi öğrettiğine odaklı olduğu kadar, nasıl en iyi öğreneceğinize de odaklıdır.

Kick Boks Eğitimi Alanların Hakkımızdaki Yorumları Eğitim Alan Öğrencilerimizden Kick Boks Dersi Yorumları Verdiğimiz Eğitimi Gösteriyor

2 yıldır devam etmekte olduğum derslerden edindiğim bilgileri sizinle paylaşacak olursam şunu söyleyebilirim ki; bu salon bir harika. Hocamız mükemmel bir titizlik ve özenle çalışıyor. Öğrencileriyle olan dialogu olsun, sizin kendinize inanmanızı sağlayan güçlü motivasyon yeteneği olsun… Gerçekten daha iyi birisiyle çalışamazsınız. An ve an sizinle yakından ilgilenerek, hedefinize ulaşana kadar hem fiziksel hem de ruhsal desteğini insandan hiçbir şekilde esirgemeyecektir. Sayesinde kendimi daha sağlıklı ve güçlü hissediyorum. Kendisi sadece antremanlarda değil, hayat ile ilgili de sizinle paylaştığı destek ve yardım ile de bakış açınızı değiştirecek birisidir. Herkese tavsiye ederim. Sağlıkla kalın.

Eyüp Ensar Kick Boks Dersi

The minute l walked in to the gym l looked at the P.Ts personal trainers because lm not a self motivating person, but l have a sharp eye for whats good & bad!  In 2016 & 2017 the minute l came across my trainer Mr Abdullah Kocabadak, l knew he was the right trainer for me because he listened to what l had to say!  He designed my workout programme accordingly to my needs, but not only did he train me he also helped me to change my eating habits! He stays on your back (BE PREPARED TO WORK HARD Get fit FOR YOUR HEALTH!)he never gives up on you! even if you do! My trainer is the best l strongly advise that if you want to really learn to not only to get fit, but become healthy then follow the best trainer @abdullahkocabadak

Adige L. Kick Boks Dersi

Uzun zamandır kick boks dersi almayı düşünüyordum ama bir türlü kendimi rahat hissedebileceğim bir yer bulamamıştım. Grup mu yoksa birebir mi ders almam gerektiği ile ilgili bir çok araştırma yaptım. Ben bireysel ders almayı tercih ettim ve şans eseri tanıştığım hocamız benim için biçilmiş kaftan oldu. Bireysel ders almak isteyen arkadaşlara şiddetle tavsiye ederim ki çünkü kendisi alanındaki en iyi eğitmenlerden bir tanesi diyebilirim. İşine son derece saygılı olmasının yanı sıra insanlara karşı yaklaşımı da muazzam derecede samimidir.  Spor devamlılık gerektiren bir yaşam biçimi olduğu için  motivasyon konusunda sıkıntı çekmeden devam edebileceğinize emin olun çünkü öğrencisine verebildiği bütün emeği ve zamanı veren birisi olduğundan, onunla çalışmaktan büyük keyif alacaksınız.

Burcu K. Kick Boks Dersi

Kick Boks Dersi ile İlgili Sertifikalarımız ve Ödüllerimize Göz Atın Sunduğumuz Profesyonel Eğitimin Kalitesini Sertifikalarımız ve Ödüllerimiz Gösteriyor

Kick boks dersi verebilmek için akademik ve pratik anlamda çeşitli yeterlilikler esastır. Bu yeterliliklere erişmeden ucuza verilen kick boks özel ders fiyatları cazip gelse de sağlığınıza ve vücudunuza uygun olmayan eğitimler almak durumunda kalabilirsiniz Kursumuzda akademik eğitimli hocalar tarafından ve uluslararası kabul edilmiş normlar çerçevesinde kick boks eğitimi verilmektedir. Böylece sizi tehlikeye atacak yanlış öğretim yöntemlerinden ve gelişmenizi engelleyecek kibirli tutumlardan korunursunuz. Gördüğünüz sertifikaların aslında anlattığı önemli bir söylevi var. O da burada, bu çatı altında kim olursanız olun, hangi seviyede olduğunuz fark etmeksizin bu muhteşem sporu öğrenebilirsiniz. Dahası, bu öğrenme tecrübesini gönlünüz rahat ve sağlıklı bir şekilde yaşayabilirsiniz.